شناختن ارسال یارانه دریافت اردیبهشت قطع یارانه

شناختن: ارسال یارانه دریافت اردیبهشت قطع یارانه یارانه بگیر یارانه نقدی واریز یارانه پرداخت یارانه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری توبيخ جهت دوكلام حرف حساب

این روزها فیلترینگ خبر رسان تلگرام و استفاده از فیلتر شکن های مختلف، به یکی از بحث های جدی در بین مردم و همچنین رسانه ها بدل شده است هست. دانلود فیلترشکن ها و

توبيخ جهت دوكلام حرف حساب

توبيخ جهت دوكلام حرف حساب

عبارات مهم : تلگرام

این روزها فیلترینگ خبر رسان تلگرام و استفاده از فیلتر شکن های مختلف، به یکی از بحث های جدی در بین مردم و همچنین رسانه ها بدل شده است هست. دانلود فیلترشکن ها و استفاده از آن ها جهت اتصال به تلگرام، خود معضل شده است است که عواقب و هزینه های زیادی در پی دارد.

بي شك خبر رسان تلگرام نه تنها یک برنامه جهت صحبت کردن و تبادل اطلاعات هست، بلکه جهت بسیاری از مردم،یک منبع درآمد محسوب می شد و فيلتركردن آن انتقادهاي فراواني را در پي داشت.

حال اين انتقادها در مراكز حاكميتي نيز مشاهده مي شود و در این بین با شروع ماه مبارک رمضان، احسان علیخانی، مجری برنامه ماه عسل، در يكي از برنامه هاي خود به این عنوان اشاره کرد ولی در شب های بعد، خبری از این سخنان نبود؛ شنیده های « قانون» حاکی از این است که مسئولان صداوسیما، احسان علیخانی را از این کار منع کرده اند.

علیخانی در این برنامه به توصیه مهمی اشاره کرده بود که شاید مسئولان از آن بی اطلاع یا مطلع و بی توجه هستند! او در نقد فیلترینگ خبر رسان تلگرام گفته است: «این روزها فرزند ۸-۹ ساله هم دنبال فیلترشکن می گردد و این خطرناک است لیکن جهانی را در برابر او باز می کند که مسئله ساز خواهد بود».

توبيخ جهت دوكلام حرف حساب

او در ادامه سخنان خود افزوده است: «امروز از کودک تا کهنسال همه دنبال فیلترشکن هستند؛ کسانی که خبر رسان تلگرام را فیلتر کردند به پیامدهای کارشان فکر کرده اند؟ کودک و نوجوانی که از فیلتر شکن اسفاده می کند ممکن است استفاده های نامناسب دیگری نیز از فیلتر شکن بکند و آن موقع باید کلی کارشناس بیاوریم و بینیم آیا اینگونه شد؟».

توجه به سخنان علیخانی که به خاطر بر زبان آوردن آن ها از سوی شرکت توبیخ شده، حائز اهمیت است و بد نیست مسئولانی که سرسختانه در پی فیلتر خبر رسان تلگرام هستند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کنند، کمی به این سخنان بیندیشند.

با اتصال فیلترشکن، یک دنیای بی مرز برابر ما گشوده می شود. این روزها استفاده از گوشی تلفن همراه ها و تبلت ها تنها مختص بزرگسالان نیست بلکه کودکان و نوجوانان، زیاد از این وسایل الکترونیکی استفاده می کنند و از ریزه کاری های آن سر در می آورند.

در واقع فیلتر شدن خبر رسان تلگرام تنها کاری که می کند افراد را به سمت استفاده اضطراری از فیلترشکن ها سوق می دهد، این در حالی است که پیش از این ماجرا، آمار استفاده از فیلترشکن ها تا این اندازه اوج نبود. در آخر نيز دوباره تاكيد مي كنيم كه سخنان علیخانی در یک برنامه پرطرفدار، قابل توجه بود. این سخنان به نظر می رسید تلنگری باشد جهت مسئولینی که بر فیلتر خبر رسان تلگرام اصرار می ورزند ولی آیا بايد توبيخ و به او تذكر داده شود، سوالي است كه پاسخ آن را بايد مسئولان شرکت صداوسيما بدهند.

روزنامه قانون

این روزها فیلترینگ خبر رسان تلگرام و استفاده از فیلتر شکن های مختلف، به یکی از بحث های جدی در بین مردم و همچنین رسانه ها بدل شده است هست. دانلود فیلترشکن ها و

واژه های کلیدی: تلگرام | برنامه | علیخانی | مسئولان | استفاده | فیلترینگ | فیلتر شدن | فیلتر شکن | فیلتر کردن | احسان علیخانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs