شناختن ارسال یارانه دریافت اردیبهشت قطع یارانه

شناختن: ارسال یارانه دریافت اردیبهشت قطع یارانه یارانه بگیر یارانه نقدی واریز یارانه پرداخت یارانه

گفتم برانکو و کی روش سکوت کنند! ، تاج آخر خودی نشان داد!

به گزارش خبرآنلاین؛ سه روز بعد از حملات باور نکردنی سرمربی تیم ملی و برانکو ایوانکویچ به یکدیگر و بعد از اینکه کلوب پرسپولیس اعلام کرد، به برانکو گفته پاسخ..

ادامه مطلب

مهدی رحمتی دقیقا به چه کسی گفته سیاه باز؟

سیدمهدی رحمتی که بعد از آمدن شفر به استقلال روند نزولی اش جای خود را به روند رو به رشدی داده و حالا هر روز زیاد از قبل در دل طرفداران تیم استقلال جای گرفته..

ادامه مطلب

چلسی و منچستر یونایتد به دنبال آسنسیو

روزنامه میرر خبر داد که ۲ کلوب بزرگ انگلیس به دنبال جذب مهاجم جوان و آینده دار رئال مادرید هستند. چلسی و منچستر یونایتد به دنبال آسنسیو ..

ادامه مطلب

تساوی پارس‌جم برابر استقلال خوزستان ، ذوب‌آهن از سد صنعت نفت گذشت

هفته بیستم لیگ برتر فوتبال با پیروزی ذوب آهن برابر صنعت نفت آبادان و تساوی پارس جنوبی جم با استقلال خوزستان پیگیری شد. ذوب آهن از سد صنعت نفت ..

ادامه مطلب

استقلالِ شفر به فکر مدعی شدن، استقلالِ ویسی گریزان از سقوط

دو تیم استقلال خوزستان و تهران، فردا (پنج‌شنبه) به مصاف هم می‌روند که نتیجه این دیدار جهت استقلال خوزستان جهت این که دوباره به منطقه سقوط برنگردد، بسیار حا..

ادامه مطلب

هانوفر در زمین برفی ۳ امتیاز از هوفن هایم گرفت , هفته پانزدهم بوندس لیگا

به گزارش مهر، تیم فوتبال هانوفر روز یکشنبه در چارچوب هفته پانزدهم رقابتهای بوندس لیگا به مصاف هوفن هایم رفت و این تیم را با نتیجه یک بر صفر شکست داد. ..

ادامه مطلب

طاهری نماند، او عالی ترین گزینه است ، علی کریمی پشت دادکان درآمد

به گزارش خبرآنلاین؛ محمد دادکان بعد از طاهری، یکی از گزینه های وزارت ورزش جهت مدیریت کلوب پرسپولیس هست. البته هنوز وزارت ورزش با استعفای او موافقت نکرده ..

ادامه مطلب

بعضی می‌خواهند اوضاع سپاهان را متشنج کنند/ شانس پرسپولیس در داربی ۶۰ به ۴۰ است ، کرانچار

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان می‌گوید که قرار نیست تغییری در نیمکت تیم روی دهد ولی بعضی به دنبال متشنج کردن جو تیم هستند.  کرانچار: بعضی..

ادامه مطلب

ما مستحق برد برابر گسترش فولاد بودیم / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید ما استحقاق برد برابر گسترش فولاد را داشتیم و به بازیکنانم بابت این پیروزی تبریک می‌گویم.. برانکو: ما مست..

ادامه مطلب