شناختن ارسال یارانه دریافت اردیبهشت قطع یارانه

شناختن: ارسال یارانه دریافت اردیبهشت قطع یارانه یارانه بگیر یارانه نقدی واریز یارانه پرداخت یارانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ما مستحق برد برابر گسترش فولاد بودیم / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید ما استحقاق برد برابر گسترش فولاد را داشتیم و به بازیکنانم بابت این پیروزی تبریک می‌گویم..

ما مستحق برد برابر گسترش فولاد بودیم / برانکو

برانکو: ما مستحق برد برابر گسترش فولاد بودیم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید ما استحقاق برد برابر گسترش فولاد را داشتیم و به بازیکنانم بابت این پیروزی تبریک می گویم..

به گزاش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی تیمش برابر گسترش فولاد تبریز در نشست خبری اظهار کرد: در آستانه عید غدیر خم از این پیروزی راضی هستم و خوشحالم به بازیکنانم تبریک می گویم. ما استحقاق این برد را داشتیم آیا که بعد از بازی تیم ملی و در شرایط حساس نیاز به این برد داشتیم. هر لحظه اینگونه است که بعد از بازی های ملی، ملی پوشان نمی توانند عملکرد قبل خود را به نمایش بگذارند.

ما مستحق برد برابر گسترش فولاد بودیم / برانکو

وی افزود: واقعیت این است که بخشی از ذهن بازیکنانمان را دیدار برابر الاهلی گرفتند. ما کاملا استحقاق برد را داشتیم حتی با وجود اینکه در نیمه نخست خوب نبودیم ولی چند وقت خوب داشتیم ولی در نیمه دوم از قدرت و تاکتیک تیم مان استفاده کردیم و بردیم. می دانیم که گسترش فولاد پرسشها زیادی دارد ولی من مطمئن هستم با حضور بوناچیچ این تیم به نتیجه های دلخواهش خواهد رسید. آنان بازیکنان تازه زیادی دارند و چند بازیکن آنها در وقت های آخر نقل و انتقالات به این تیم اضافه شدند، بنابراین نیاز به وقت دارند. من به بازیکنانم به خاطر این برد تبریک می گویم و به هوادارانمان هم که در همه جا حضور دارند از آنها تقدیر می کنم.

واژه های کلیدی: برانکو | پیروزی | فولاد تبریز | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs